ЦАГААТГАЛЫН БҮРТГЭЛ

Бүртгэлд 14648 хүн байна.
No Хэлмэгдэгчийн Шүүхийн тогтоол Цагаатгасан
No Овог нэр Аймаг сум Ажил, цол хэргэм Шийтгэсэн газар Ш.Огноо, Т.Дугаар Ял шийтгэл Магадлал Огноо
14610 Ей Му Жи Ли Юүн /Мөнхөө/ Хятад улсын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-09-23 33 цаазаар авах 434 2013-10-18
14611 Вон Ван Юу Хятад улсын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-09-23 33 цаазаар авах 434 2013-10-18
14612 Би Гүн Цай Хан Жиу Гүй Хятад улсын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-09-23 33 цаазаар авах 434 2013-10-18
14613 Гу Лу Жин Гау Юу /Далай/ Хятад улсын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-09-23 33 цаазаар авах 434 2013-10-18
14614 Лу Юу Лиу Ван Шин /Баянсан/ Хятад улсын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-09-23 33 цаазаар авах 434 2013-10-18
14615 Лу Лу Хэн Цай /Цагаандорж/ Хятад улсын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-09-23 33 цаазаар авах 434 2013-10-18
14616 За Жи Гүй /Өлзийбаяр/ Хятад улсын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-09-23 33 цаазаар авах 434 2013-10-18
14617 Бво Фу Цува Хятад улсын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-09-23 33 цаазаар авах 434 2013-10-18
14618 Ти Тан Зян Хятад улсын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-09-23 33 цаазаар авах 434 2013-10-18
14619 Зу Жиу Жин /Улаандай/ Хятад улсын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-09-23 33 цаазаар авах 434 2013-10-18
14620 Лү Чи Ли Лү Та Ан /Буянжав/ Хятад улсын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-09-23 33 цаазаар авах 434 2013-10-18
14621 Ти Ти Гүй Бүн /Хишигт/ Хятад улсын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-09-23 33 цаазаар авах 434 2013-10-18
14622 Ван Ван Чин Хятад улсын харьяат Улаанбаатар хотын Ардын шүүх таслах газар 1953-04-15 447 6 жил хорих 435 2013-10-18
14623 Дүүдэй Жамъян Увс Тэс Увс аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1942-02-13 5 3 жил хорих 436 2013-10-18
14624 Михайл Антонович Таракановский ЗСБНХУ-ын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-02-25 7 Буудан алах 45 2014-02-07
14625 Семъен Васильевич Афанасьев ЗСБНХУ-ын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-02-25 7 Буудан алах 45 2014-02-07
14626 Алексей Филимонович Хлебников ЗСБНХУ-ын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-02-25 7 Буудан алах 45 2014-02-07
14627 Георгий Георгиевич Абросимов ЗСБНХУ-ын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-02-25 7 Буудан алах 45 2014-02-07
14628 Степан Федерович Антипин ЗСБНХУ-ын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-02-25 7 Буудан алах 45 2014-02-07
14629 Георгий Евгеньевич Бузин ЗСБНХУ-ын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-02-25 7 Буудан алах 45 2014-02-07
14630 Александр Иванович Фролов ЗСБНХУ-ын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-02-25 7 Буудан алах 45 2014-02-07
14631 Ефим Васильевич Афанасьев ЗСБНХУ-ын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-02-25 7 Буудан алах 45 2014-02-07
14632 Александр Кузьмич Асташев ЗСБНХУ-ын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-02-25 7 Буудан алах 45 2014-02-07
14633 Никита Николаевич Полов ЗСБНХУ-ын харьяат Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-02-25 7 Буудан алах 45 2014-02-25
14634 Вандан Цоодол Өвөрхангай Дэлгэрэхбулаг Цэргийн Дээд шүүх таслах газар 1943-04-07 3 8 жил хорих 56 2014-02-21
14635 Шархин Хирваа Өвөрмонгол Улсын Дээд шүүх 1946-02-07 8 10 жил хорих 57 2014-02-21
14636 Лонх Ашхаваа Өвөрмонгол Улсын Дээд шүүх 1946-02-07 8 10 жил хорих 57 2014-02-21
14637 Увшин /Үбзин/ Сагадай Хятад улсын харьяат Ховд аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1946-07-10 55 10 жил хорих 118 2014-04-09
14638 Авдолдой Касен Хятад улсын харьяат Ховд аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1946-07-10 55 25 жил хорих 118 2014-04-09
14639 Хуйхвай Хошваан Хятад улсын харьяат Улсын Дээд шүүх 1946-08-27 651 25 жил хорих 118 2014-04-09
14640 Чүлтэм Дарам Ховд Хайрхан Ховд аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1954-10-04 56 8 жил хорих 355 2014-10-10
14641 Шадав Балчин Ховд Хайрхан Ховд аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1954-10-04 56 10 жил хорих 355 2014-10-10
14642 Цэрэндорж Өлзийсүрэн Цэцэрлэгмандал аймгийн Гурвансайхан уулын харьяа Түр зуурын Шүүх таслах газар 1926-09-06 2 жил 5 сар хорих 259 2014-07-02
14643 Бутач /Дарь/ Чанрав Цэцэрлэгмандал аймгийн Гурвансайхан уулын харьяа Түр зуурын Шүүх таслах газар 1926-09-06 1 жил хорих 259 2014-07-02
14644 Жагварал Дандар Цэцэрлэгмандал аймгийн Гурвансайхан уулын харьяа Түр зуурын Шүүх таслах газар 1926-09-06 2 жил хорих 259 2014-07-02
14645 Бутач /Пагамжав/ Содномванчиг Цэцэрлэгмандал аймгийн Гурвансайхан уулын харьяа Түр зуурын Шүүх таслах газар 1926-09-06 2 жил 5 сар хорих 259 2014-07-02
14646 Пунцаг Түвдэн Цэцэрлэгмандал аймгийн Гурвансайхан уулын харьяа Түр зуурын Шүүх таслах газар 1926-09-06 2 жил 5 сар хорих 259 2014-07-02
14647 Дугар Жадамба Дорнод Жаргалант ДЯЯ-ны хязгаарын газрын цэргийн шүүх 1939-11-11 26 4 жил 6 сар хорих 61 2011-02-18
14648 Буянцогт Норовсамдан Архангай Чулуут БНМАУ-ын Цэргийн Дээд шүүх таслах газар 1941-07-04 108 10 жил хорих 62 2011-02-18
14649 Лханаа Цэвээндорж Завхан Жавхлант БНМАУ-ын Цэргийн Дээд шүүх таслах газар 1941-07-04 108 10 жил хорих 62 2011-02-18
14650 Бутач Лхамхүү Тодорхойгүй ДЯЯ-ны дэргэдэх Онцгой бүрэн Эрхт комисс 1938-10-10 31 Буудан алах 63 2011-02-18
14651 Молом Цэнд-Аюуш Архангай Бат-Өлзий Архангай аймгийн Ардын шүүн таслах газар 1932-04-02 152 3 жил хорих 64 2011-02-18
14652 Лхажав Гомбожав Дорнод Гурванцагаан БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1935-12-15 55 Буудан алах 65 2011-02-18
14653 Наваан Магсар Улаанбаатар БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1935-12-15 55 Буудан алах 65 2011-02-18
14654 Намжил Бүрэн Дорнод Хунт БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1935-12-15 55 Буудан алах 65 2011-02-18
14655 Дарь Намжилдорж Өмнөговь Хонгор БНМАУ-ын Дээд шүүх таслах газар 1935-12-15 55 Буудан алах 65 2011-02-18
14656 Арслан Балгансүрэн /Балган/ Дорнод Хэрлэн ДХГ-ын дэргэдэх тусгай комисс 1934-09-24 10 7 жил хорих 66 2011-02-18
14657 Шоорхой Аюурзана Увс Өмнөговь Увс аймгийн шүүн таслах газар 1940-01-13 5 6 жил хорих 67 2011-02-18